Grupowe transmisje, szczegóły
Program partnerski polecaj i zarabiaj

Czy występowanie przed....

seks kamerkami

....jest bezpieczne? Jak najbardziej!

Jest mnóstwo kobiet i mężczyzn zainteresowanych występowaniem przed seks kamerkami. To świetny sposób na zarobienie dobrych pieniędzy, ale też na zabawę i spełnienie erotycznych fantazji. Jedyną przeszkodą jest tutaj obawa o swoją prywatność. W sieci mnożą się historie o rzekomo zdemaskowanych czy szantażowanych użytkownikach serwisów typu Show-up TV. Możesz je włożyć między bajki. Profesjonalne strony z erotycznym kontentem gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo!

Czym jest technologia HLS?

Pisząc w dużym skrócie: jest to skuteczny sposób szyfrowania filmów publikowanych w formie streamingu online. Dzięki szyfrowaniu 128-bitowemu nie ma możliwości np. pobrania takiego video na dysk komputera i tym samym jego późniejszego wykorzystania.

Z technologii HLS korzystają wszystkie profesjonalne platformy z darmowymi seks kamerkami online, włącznie z jednym z liderów polskiego rynku, Vivet TV. Użytkownicy tego serwisu, zarówno udostępniający transmisję jak i oglądający streamy, nie muszą się więc niczego obawiać.

Czy występując przed seks kamerką można zasłonić twarz?

Oczywiście, nikt nie narzuca Ci tego, w jaki sposób masz występować na live cam show. To Twój kanał i Twoje zasady – możesz we własnym zakresie wyznaczyć granice prywatności. Aby zagwarantować sobie, że nikt Cię nie rozpozna na seks kamerce online, po prostu nie pokazuj twarzy lub zasłoń ją np. koronkową maseczką. Dla wielu widzów jest to bardzo podniecające! Aura tajemniczości działa na zmysły, co może pomóc w popularyzacji Twojego kanału.

To jasne, że nie brakuje osób, które podczas prywatnych pokazów proszą o wykonanie zbliżenia na twarz. Nie musisz tego jednak robić. Zdecydowana większość widzów wejdzie na Twój kanał po to, by napawać się widokiem np. piersi czy pośladków, które przecież w żaden sposób Cię nie identyfikują.

Podsumowując: jeśli jedynym, co blokuje Cię przed rozpoczęciem seks pokazów przed kamerką internetową jest obawa o zdemaskowanie czy rozpowszechnianie filmów w sieci, to nie masz się czym przejmować. Vivet TV gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo, a stopień anonimowości zależy wyłącznie od Ciebie.