Grupowe transmisje, szczegóły
Program partnerski polecaj i zarabiaj

Erotyka jest wszędzie

Popularność erotyki jest faktem bezspornym a jej zasięg oraz dostępność jest już powszechna. Ale popularność erotyki to przecież nie jest sprawa dnia dzisiejszego. Erotyka była motorem działań w wiekach poprzednich i zataczała szerokie kręgi zarówno wśród normalnych obywateli  jak i  była obecna  w środowisku artystów. I wśród malarzy ale i wśród muzyków komponujących np. opery. Szereg arii operowych w partiach kobiecych zarówno muzyką, treścią jak i inscenizacją kuszą  podziwiających/słuchajacych je mężczyzn.  Dodane do tego zmysłowe tło chóru/baletu to w sposób, który często można uznać za zaproszenie do erotycznych rozkoszy w wydaniu operowym. 

Już dawno temu nasi przodkowie doszli do słusznego wniosku że duża dawka zmysłowości  jest niezbędna w niemal każdej operze jako z jednej strony ukazanie i podkreślenie atrakcyjności postaci kobiecych a z drugiej strony jako przyciągnięcie uwagi słuchaczy. Wielokrotnie jako właściwe odczytanie intencji twórców słynnych oper to po prostu ich pokazanie/poprowadzenie inscenizacji w myśl  hasła "Więcej seksu!".

W takim podejściu tkwi  często klucz do tajemnicy ciągłej popularności operetek i oper w których erotyka ma swoje słuszne miejsce. W każdej z minionych epok ów seks oznaczał zupełnie co innego a słowa..

seks

..nie wypadało nawet wymówić głośno. Ale to przecież ten właśnie seks ukryty i zawoalowany decydował o sukcesie dzieła. Seks - bulwersujący ale oczekiwany i pożądany od zawsze stanowił element zasadniczo decydujący o sukcesie – przecież już dawno stwierdzono że to co zakazane jest najbardziej oczekiwane (by nie powiedzieć pożądane). I dzisiaj gdy z pewnością twórcom więcej wolno a i nasze podejście do seksu i erotyki jest inne (bardziej jesteśmy na to otwarci) współczesne działa jak i inscenizacje tych z poprzednich epok mają szereg odniesień do tej właśnie sfery naszego bytu i naszych oczekiwań.  Dlatego też cechą charakterystyczną współczesnego kina, teatru i opery jest coraz częstsze atakowanie widza erotyką bez osłonek i np. rozbieranie bohaterów nie tylko do bielizny, ale i do kompletnej nagości. A to dowód na to, że prawdziwie pociągająca seksowność potrzebuje dosłowności i należytego pobudzenia wyobraźni widza co np. dają..

seks kamerki oraz czat przez kamerkę

...i ponętne dziewczyny często dające swoje pokazy dopieszczone w każdym calu i atrakcyjności.  Pozostańmy zatem przy okrzyku: "Więcej seksu!" – wszędzie

 

 Tagi:  seks kamerki,  sekskamera, seks kamera, kamera seks, sex kamera,  show up tv,  trójkąty,  cam show,  kamerki dziewczyny,  seks kamerki za darmo,  czat z kamera,  webcams free,  czat na żywo,  czat seks,  seks live,  free cam show,  lesbijki,  webcam czat,  show kamera,  czat gejowski,  czat dla gejów,  kamera czat,  kobiety na sex,  darmowe seks kamerki,  czat kamerki na żywo,  laski na zywo,  darmowy czat video,  portale z kamerami,  kamerki online ludzie,  chat plus za darmo,  gadanie przez kamerkę online,  roksa,  czat z kam,  darmowy wideo czat,  czat kamerki online,  mineta online,  showall.tv,  seks czat darmowy,  czat przez kamerę,  seks na czacie,  video czat online,  kamerki internetowe czat,  czat laski,  pokazy online,  seks czat ruletka,  czaty z kamerkami i mikrofonem,  rozmowy przez kamerkę internetowa,  video rozmowy online,  czat przez kamerkę,  gejowski czat,  darmowe pokazy online,  czat cam,  polski seks czat,  chat z kamerkami,  live cam show,  kamerki seks,  czat z kamerą i mikrofonem,  czat dla dorosłych,  czat dla geji,  laski na chacie