Monety informacje | live cam show xxx 

 

 1. Czym są monety i do czego służą?

  Monety to wirtualna waluta seks pokazy | vivet.tv Możesz je kupować, wypłacać lub przekazywać innemu użytkownikowi np. w formie napiwku.

 2. Zakup monet

  Monety możesz kupić w każdej chwili. Wystarczy kliknąć „Kup monety | vivet.tv”, wybrać odpowiedni pakiet monet i kliknąć przycisk „doładuj”. Nastąpi przekierowanie do systemu płatniczego, gdzie postępując zgodnie z instrukcjami, dokonasz opłaty za monety.

 3. Przekazywanie monet
  1. a) Napiwek – aby przekazać monety transmitującemu wystarczy w polu „Wyślij napiwek” wpisać ile monet chcesz przelać i kliknąć przycisk „Wyślij”. Monety zostaną automatycznie odjęte z Twojego konta i wpłyną na konto osoby transmitującej. Pamiętaj: nie możesz cofnąć tej operacji.
  2. b) Transmisja prywatna - Gdy użytkownicy chcą zachować więcej prywatności i intymności mogą przejść na transmisję prywatną, która będzie widoczna wyłącznie dla nich. W takiej transmisji uczestniczą tylko 2 osoby – osoba transmitująca i osoba oglądająca. Transmitujący ustawia czas, cenę (ilość monet), a także opis prywatnej transmisji. Aby wejść na prywatną transmisję wystarczy kliknąć przycisk „Transmisja prywatna”, wybrać interesującą Cię transmisję a następnie kliknąć „Wyślij zaproszenie” . Monety zostaną automatycznie odjęte z Twojego konta i wpłyną na konto osoby transmitującej po zakończeniu transmisji.
 4. Wypłata monet

  Mając na swoim portfelu odpowiednią ilość monet możesz zamienić je na realną walutę. Wystarczy skorzystać z zakładki „Wypłać monety” lub wejść w zakładkę „Monety” na swoim koncie. Tam podajesz jedynie ilość monet które chcesz wypłacić oraz numer konta bankowego na które mają zostać przelane pieniądze. Pieniądze zostaną przelane na podane konto do 7 dni roboczych od ich wypłaty. Pamiętaj iż minimalnym progiem wypłaty jest 500 monet.