Promocja dla Modelek na VIVET.TV!

Przygotowaliśmy specjalną okazję dla każdej modelki chętnej zarobić dodatkowe monety. Wystarczy, że będziesz prowadziła transmisję publiczną lub prywatną w wyznaczonych przez nas godzinach, a za każdą pełną godzinę transmisji otrzymasz od nas równowartość 10 zł (67 monet)!

Promocja rozpoczyna się w weekend 08-10 czerwca 2018 w godzinach 20:00-24:00 i trwa co tydzień do odwołania.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Szczegóły i zasady promocji poniżej:

  1. Modelka musi prowadzić transmisję publiczną lub prywatną na portalu VIVET.TV w wyznaczonych przez administrację portalu godzinach od 20:00 do 24:00.
  2. Aby wziąć udział w weekendowej promocji wystarczy prowadzić transmisję na portalu VIVET.TV.
  3. Ilość modelek mogących skorzystać z promocji jest nieograniczona. 
  4. Za każdą pełną godzinę transmisji na portalu w okresie trwania promocji modelka dostaje równowartość 10 zł w monetach (67 monet).
  5. Modelka tak jak dotychczas otrzymuje wszystkie monety zarobione w tym czasie na portalu, np. w formie napiwku, transmisji prywatnych itp.
  6. Obecność modelki na transmisji będzie sprawdzana przez narzędzia systemowe oraz moderatorów.
  7. Modelka może jednocześnie prowadzić transmisję publiczną na innych portalach, o ile nie wpływa to jakość transmisji w portalu VIVET.TV
  8. Modelka może jednocześnie realizować transmisje prywatne na innych portalach, jednak czas tych transmisji zostanie odliczony od czasu transmisji na portalu VIVET.TV – zachęcamy do realizowania transmisji prywatnych na naszym portalu.